de luxe*

Tradiční poklad tvarů z archivů

 Tým návrhářů firmy Goebel se opakovaně a úspěšně vracel k tradičním formám ze zásob archivu a nyní jimi inspirován vytvořil novou řadu -  "de luxe*".

Bunny je zpět! Nyní nalézá velmi současnou interpretaci v trendovém materiálu – porcelánu a v křiklavých barvách. Zajíčci jsou slaďoučcí, humorní a plní svůj úkol, tedy být dekorativní, vášnivě dobře. Bunny dneška je luxusní, křiklavě pestrý a extrovertní, tedy de luxe!Trendově orientovaná série „Bunny de luxe*“ má na tradici bohaté pozadí, neboť původně byla vytvořena ve 30. letech mistrem návrhářem Arthurem Möllerem. Goebel již navázal vícekrát a úspěšně na tradiční poklad tvarů z archivů a nyní se rozhodl dát legrační zajíce Bunny znovu na stůl a do polic. Především však do srdcí lidí, kteří by je rádi a s láskou darovali. V roce 1962 Goebel nakonec výrobu této figurky zastavil, nyní je interpretována nanovo.

Nová domácí kočka - "Kitty de luxe" ať už oblečená v chladném vzhledu leoparda nebo zebry, jadrná jako "Siam" Kitty s vysoce kvalitním náhrdelníkem s krystaly Swarovski nebo zcela okouzlující v černém provedení Pearl - potěší nejen milovníky koček. Jako doplňky ke kočkám existují v stejném stylu porcelánové krabice, talíře, svícny a vázy, odpovídající trendovým kočkám.

A zcela nový je "Elephant de luxe*" - co cennějšího můžete někomu blízkému darovat, než štěstí a domácí pohodu? Že sloni nosí štěstí, to ví přece každý a i jako správný slon pro štěstí má Elephant de luxe* zlacený a malovyný chobot nahoru.

Bunny de Luxe*

Bunny dneška je luxusní, tedy de luxe!

1/2

Elephant

Goebel podporuje sponzorstvím osiřelé slony 

1/2

Kitty de Luxe*

Nová domácí kočka

1/2

© 2019 by Global Art Industry