Goebel Porzellan GmbH

 

Spjatý s včerejškem. Připravený na dnešek. Navrhující zjítřek. 

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“

V Goebelu to také znamená nejvyšší standardy kvality. Od založení společnosti se vždy kladl zvláštní důraz na umělecké vyjádření, kvalitu a nejkvalitnější řemeslné umění. U Goebela můžete zažít, jak se v těsné spolupráci s renomovanými umělci a designéry objekty z porcelánu, skla a podobných materiálů staly se něčím velice speciálním. To je to, co zakladatelé se představili, a to je to, co umožnilo Goebelovi rychle dosáhnout mezinárodního úspěchu.Požadavek stal se nadšením, ohněm, který byl předán dále. Sny se staly realitou.

Jak to všechno začalo...

Z lásky k porcelánu

Dokonalé umělecké řemeslo

 

Podnik Goebel píše již nad 140 let historii porcelánu – jako manufaktura smyslů. Celé generace je značka Goebel garantem řemeslného umění a uměleckého ztvárnění. Dokonalost v keramických materiálech.

 

Ruce dělají Goebel – této filozofii zůstal Goebel věrný. Zde vznikají individuální mistrovské kousky. Předlohy jsou navrhovány současnými designéry nebo jsou dobově adaptovány i historické motivy. Zvolené suroviny a detailně přesný průběh výrobního procesu zaručují špičkovou kvalitu.

 

Každý krok ve výrobním  procesu je prováděn kompetentními odborníky a je čistou ruční prací. S kompetencí a láskou k detailu jsou figurky zdobeny a ručně malovány.  Řemeslo se potkává s uměním a umění se stává řemeslem, tak se každý kousek stává nezaměnitelným unikátem.

unter_h_kunsthandwerk.jpg

Goebel dnes

Goebel sleduje aktivity po celém světě v rámci podnikové politiky a v pochopení vlastní podnikové kultury. Chování na mezinárodních trzích se orientuje na současné kulturní kruhy a společenské zvyklosti.

Goebel měří kvalitu podle toho, jak stabilní je hodnota výrobků a profesionální zpracování, jaké pocity oslovují a v jaké míře splňují očekávání zákazníků.

 

Toto přesvědčení, udržující se v podniku po generace a přenášeno dále, dovedl Goebel k nejvýznamnější adrese pro figurky a velmi kvalitní dárkový artikl v Německu, Evropě a mimo ni. Ve více než 75 zemích po celém světě najde znalec ve více než 6.000 odborných obchodech výrobky podniku. Výrobky, které vytvářejí emoce, které hýbou světem. V Německu samotném zajišťuje více než  1.600 obchodních partnerů, aby se výrobky dostaly ke své cílové skupině. Snad v žádné německé domácnosti nesmí chybět nějaký výrobek hornofrancké porcelánky.

 

Kvalita a design z Německa, navrhované vlastními návrháři a vývojáři a dovedené k vyspělosti trhu, umění nechat vyrůst malé emoce do velkých, mluví za podnik, který je vděčný a pyšný na své zaměstnance, zákazníky a znalce po celém světě: v minulých 140 letech, dnes i v budoucnosti. Nadšení pro krásu, která zůstává.

deLuxe_Bunny_Golden_Blue_Rose_668225471_

Závěr

Goebel poznává, probouzí a naplňuje potřeby člověka po nadčasových a krásných věcech malého osobního luxusu doma.

Artiklem Goebela jsou perfektní dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, posvěcení bytu, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka. 

Goebel hledá setkání s lidmi, kteří mají radost z krásných stránek života. Pozvání k dobrému pocitu.