NADAL

Time to Dream ...

 Navrhování krásy, pocitů a umění jsou řadou z pokynů programu Tempus. Scény z každodenního života, v němž žijeme, a vychutnáváme si den po dni. Vždy ruku v ruce se svým tělem a myslí…

 

Společnost NADAL byla založena téměř před sto lety v Manises - Španělsko, farmářským chlapcem, Donem José Asunción Marqués (1890-1961). Nechtěl pokračovat v rodinné tradici, a místo toho se věnoval keramice. Neúnavně pracoval v různých továrnách ve městě a prozkoumal nové techniky v jeho malé laboratoři, kterou založil sám doma.
V roce 1915, v pouhých 25 letech, s bohatými zkušenostmi a se složitými keramickými technikami si uvědomil svůj sen a založil firmu Nadal, láskyplně pojmenované po jeho ženě - Margarite Nadal. Spolu s jeho horlivými pracovníky, začal s výrobou keramiky a porcelánu. Vzhledem k vynikající kvalitě v co nejkratším čase získal uznání svých zákazníků.
Jeho jediný syn, Don Jose Asuncion Nadal následoval ve stopách svého otce. Díky jeho podnikatelskému duchu, byly a jsou výtvory NADAL vyváženy do celého světa a značka NADAL byla známá v oblasti dekorativních umění v mezinárodním měřítku. Dnes je NADAL kompletně modernizovaný podnik a stále patří i  mezi přední výrobce figurín.

Sirene's

Vášnivý a ohnivý španělský temperament

1/1

Tempus

Každodenní život

1/1

Navidad

Kouzelná Svatá noc

1/1

© 2020 by Global Art Industry